Модель: T-CK-T4840XESD32
Виробник: C.K
Waga: 0.023 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: precyzyjny C.K T4840XESD32
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Wkrętak precyzyjny z nasadką 6-kątną HEX 3,2mm, ostrze 60mm
Precyzyjny wkrętak wyposażony w nasadkę 6-kątną o rozmiarze gniazda HEX 3,2mm. Narzędzie zostało zaprojektowane do prac wymagających wysokiej dokładności w warunkach ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi dzięki wykonaniu w wersji ESD.
Ostrze wkrętaka o długości 60mm wyprodukowano ze stali chromowo-wanadowo-molibdenowej. Całkowita długość narzędzia wynosi 159mm.