Модель: T-CK-T49143-2200
Виробник: C.K
Waga: 0.119 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: izolowany C.K T49143-2200
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Wkrętak izolowany Pozidriv PZ2, ostrze 200mm, 1kV AC
Wkrętak izolowany typu Pozidriv o rozmiarze grota PZ2 przeznaczony jest do prac pod napięciem do 1kV AC. Ostrze wykonane ze stali posiada długość 200mm, co pozwala na dostęp do głębiej osadzonych śrub w instalacjach elektrycznych.
Narzędzie charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 320mm. Konstrukcja oraz parametry izolacyjne są zgodne z normami IEC 60900:2004 oraz VDE, co umożliwia stosowanie wkrętaka przez elektryków podczas prac serwisowych i montażowych.