Модель: T-CK-T4346M12ST
Виробник: C.K
Waga: 1.33 kg
Відгуки: 0
Klucz-zestaw C.K T4346M12ST
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zestaw kluczy C.K T4346M12ST
Zestaw 12 kluczy płasko-oczkowych 6–19mm ze stali chromowo-wanadowej
Zestaw zawiera 12 kluczy płasko-oczkowych wykonanych ze stali chromowo-wanadowej. W skład kompletu wchodzą klucze o rozmiarach 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 17mm oraz 19mm.