Klucz-zestaw C.K T4343M/12ST
Klucz-zestaw C.K T4343M/12ST Klucz-zestaw C.K T4343M/12ST
Модель: T-CK-T4343M/12ST
Виробник: C.K
Waga: 1.396 kg
Відгуки: 0
Klucz-zestaw C.K T4343M/12ST
Опис
Klucz płasko-oczkowy C.K T4343M/12ST
Zestaw 12 kluczy płasko-oczkowych 8–22mm, stal chromowana
Zestaw zawiera 12 kluczy płasko-oczkowych wykonanych ze stali chromowanej. W skład kompletu wchodzą narzędzia o rozmiarach 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 17mm, 19mm, 21mm oraz 22mm.