Модель: T-BM90X/FUSE-0.63
Виробник: BRYMEN
Waga: 0.002 kg
Відгуки: 0
Bezpiecznik BRYMEN BM90X/FUSE-0.63
Опис
Bezpiecznik 0,63A, 500V, wymiary 6x32mm
Bezpiecznik o prądzie znamionowym 0,63A przeznaczony jest do ochrony obwodów elektrycznych. Element charakteryzuje się napięciem znamionowym wynoszącym 0,5kV. Komponent posiada standardowe wymiary zewnętrzne 6x32mm, co umożliwia jego montaż w dedykowanych oprawach bezpiecznikowych. Produkt jest przeznaczony do stosowania w urządzeniach pomiarowych.