Модель: T-BM837/FUSE-15A
Виробник: BRYMEN
Waga: 0.008 kg
Відгуки: 0
Bezpiecznik BRYMEN BM837/FUSE-15A
Опис
Bezpiecznik 15A, 600V
Bezpiecznik o prądzie znamionowym 15A przeznaczony do pracy w instalacjach o napięciu znamionowym do 0,6kV. Komponent ten stanowi element zabezpieczający układy elektryczne oraz urządzenia pomiarowe przed skutkami przeciążeń.