Модель: T-BM837/FUSE-0.63
Виробник: BRYMEN
Waga: 0.002 kg
Відгуки: 0
Bezpiecznik BRYMEN BM837/FUSE-0.63
Опис
Akcesoria pomiarowe BRYMEN BM837/FUSE-0.63
Bezpiecznik 0,63A, 500V
Bezpiecznik przeznaczony do mierników elektrycznych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 0,63A oraz napięciem znamionowym na poziomie 0,5kV.