Модель: T-BE1740B/330
EAN: 8014230610276
Виробник: BETA
Waga: 1.115 kg
Відгуки: 0
Nitownica ręczna BETA 1740B 330
Опис
Nitownica ręczna do nitów zrywalnych o średnicy 3,2–6,4mm
Nitownica ręczna BETA 1740B/330 to urządzenie przeznaczone do pracy z nitami zrywalnymi wykonanymi z aluminium oraz stali. Konstrukcja narzędzia umożliwia obsługę elementów złącznych o średnicach 3,2mm, 4mm, 4,8mm, 5mm, 6mm oraz 6,4mm.
Całkowita długość narzędzia wynosi 330mm, co wpływa na ergonomię pracy i siłę docisku podczas osadzania nitów. Urządzenie znajduje zastosowanie w pracach montażowych i serwisowych wymagających łączenia elementów metalowych za pomocą nitów zrywalnych.