Модель: T-D118-300L
Виробник: BESSEY
Waga: 0.744 kg
Відгуки: 0
Nożyce BESSEY D118-300L
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Nożyce BESSEY D118-300L
Nożyce do blachy, długość 300mm, wersja lewa
Nożyce typu nożyce przeznaczone są do cięcia blachy stalowej, miedzianej oraz aluminiowej. Narzędzie charakteryzuje się długością 300mm i zostało zaprojektowane w wersji lewej.
Zakres roboczy urządzenia obejmuje obróbkę materiałów o grubości od 0,8mm do 1,2mm. Konstrukcja dostosowana jest do wykonywania precyzyjnych cięć w wymienionych rodzajach blach.