Nożyce BESSEY D116-260L
Nożyce BESSEY D116-260L Nożyce BESSEY D116-260L Nożyce BESSEY D116-260L
Модель: T-D116-260L
Виробник: BESSEY
Waga: 0.521 kg
Відгуки: 0
Nożyce BESSEY D116-260L
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Nożyce BESSEY D116-260L
Nożyce do blachy, długość 260mm, długość cięcia 30mm
Nożyce o długości 260 mm przeznaczone są do obróbki materiałów takich jak blacha stalowa, miedziana oraz aluminiowa. Wersja narzędzia umożliwia cięcie lewostronne, zapewniając długość cięcia na poziomie 30 mm.
Konstrukcja narzędzia dostosowana jest do pracy z arkuszami o grubości od 0,8 mm do 1,2 mm. Produkt został zaprojektowany do zastosowań warsztatowych związanych z precyzyjnym przecinaniem wymienionych rodzajów blach.