Zestaw wierteł BAHCO 4511-SET-25
Zestaw wierteł BAHCO 4511-SET-25 Zestaw wierteł BAHCO 4511-SET-25
Модель: T-SA.4511-SET-25
EAN: 7314150373048
Виробник: BAHCO
Waga: 1.168 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zestaw wierteł do metalu HSS, 25 sztuk, zakres 1-13mm
Zestaw zawiera 25 wierteł do metalu wykonanych ze stali szybkotnącej HSS. Narzędzia przeznaczone są do obróbki metalu i zapewniają szeroki zakres średnic roboczych od 1 mm do 13 mm, co umożliwia wykonywanie otworów o zróżnicowanych wymiarach.
Konstrukcja wierteł jest zgodna z normą DIN 338 B. Kompletny zestaw obejmuje średnice: 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5 mm, 5,5 mm, 6 mm, 6,5 mm, 7 mm, 7,5 mm, 8 mm, 8,5 mm, 9 mm, 9,5 mm, 10 mm, 10,5 mm, 11 mm, 11,5 mm, 12 mm, 12,5 mm oraz 13 mm.