Модель: T-SA.TAH900T-100-200
EAN: 7314150552290
Виробник: BAHCO
Waga: 0.24 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: standardowy BAHCO TAH900T-100-200
Опис
Wkrętak standardowy HEX 10mm, długość ostrza 200mm
Wkrętak standardowy typu imbus został wyposażony w grot o rozmiarze HEX 10mm oraz długości ostrza 200mm. Konstrukcja narzędzia opiera się na stalowym trzpieniu pokrytym chromem, co wpływa na jego trwałość. Czerniona końcówka ostrza poprawia precyzję pracy z elementami złącznymi.
Narzędzie posiada dwustronną rękojeść typu T, która pozwala na obsługę połączeń śrubowych. Model ten przystosowany jest do pracy na wysokości, co determinuje specyfikę jego wykonania i użytkowania. Całkowita długość wkrętaka wynosi 245mm.