Модель: T-SA.TAH900T-030-100
EAN: 7314150552191
Виробник: BAHCO
Waga: 0.05 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: standardowy BAHCO TAH900T-030-100
Опис
Wkrętak imbusowy HEX 3mm, długość ostrza 100mm, rękojeść typu T
Wkrętak standardowy z końcówką typu imbus HEX 3mm przeznaczony jest do prac montażowych. Narzędzie wyposażono w ostrze o długości 100mm wykonane ze stali, którego powierzchnia została poddana procesowi czernienia. Całkowita długość wkrętaka wynosi 150mm, a element roboczy pokryto warstwą chromu w celu zwiększenia trwałości.