Модель: T-SA.TAH900T-025-100
EAN: 7314150552177
Виробник: BAHCO
Waga: 0.035 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: standardowy BAHCO TAH900T-025-100
Опис
Wkrętak imbus HEX 2,5mm, długość ostrza 100mm, rękojeść typu T
Wkrętak standardowy typu imbus posiada grot o rozmiarze HEX 2,5 mm, wykonany ze stali. Narzędzie wyposażone jest w czernioną końcówkę ostrza, co zwiększa jego trwałość użytkową. Całość została pokryta warstwą chromu dla ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
Konstrukcja wkrętaka obejmuje ergonomiczną rękojeść typu T, która ułatwia przenoszenie momentu obrotowego. Wersja narzędzia jest przystosowana do pracy na wysokości i posiada dwustronną konfigurację grota. Długość ostrza wynosi 100 mm, a całkowity wymiar wkrętaka to 150 mm.