Модель: T-SA.TAH900T-020-100
EAN: 7314150552153
Виробник: BAHCO
Waga: 0.03 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: standardowy BAHCO TAH900T-020-100
Опис
Wkrętak imbus HEX 2mm, długość ostrza 100mm, rękojeść T
Wkrętak standardowy z grotem typu imbus o rozmiarze HEX 2mm przeznaczony jest do prac montażowych. Narzędzie wyposażono w ostrze o długości 100mm wykonane ze stali, którego powierzchnia została poddana procesowi czernienia. Całkowita długość wkrętaka wynosi 150mm.