Модель: T-SA.BE6400M-5.5
EAN: 7314153011176
Виробник: BAHCO
Waga: 0.038 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: standardowy BAHCO BE-6400M-5.5
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Wkrętak z nasadką 6-kątną HEX 5,5mm, długość całkowita 220mm
Wkrętak standardowy BAHCO BE-6400M-5.5 wyposażony jest w końcówkę typu nasadka 6-kątna o rozmiarze gniazda HEX 5,5mm. Konstrukcja narzędzia oparta jest na ostrzu wykonanym ze stali, które zostało poddane chromowaniu w celu zwiększenia odporności.
Długość ostrza wynosi 100mm, przy całkowitej długości narzędzia osiągającej 220mm. Ergonomiczna rękojeść wkrętaka została zaprojektowana w celu poprawy wygody pracy oraz przenoszenia momentu obrotowego podczas dokręcania i odkręcania śrub z łbem sześciokątnym.