Модель: T-SA.3917-125-7S-U
EAN: 7314150455256
Виробник: BAHCO
Waga: 0.145 kg
Відгуки: 0
Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3917-125-7S-U
Опис
Tarcza diamentowa 125mm, otwór 22,23mm, grubość 2mm
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy 125 mm przeznaczona jest do przecinania twardych materiałów budowlanych. Produkt charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 2 mm oraz posiada otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co umożliwia współpracę z większością szlifierek kątowych. Tarcza została wykonana zgodnie z wymogami normy EN 13236.