Модель: T-SA.3917-125-7S-C
EAN: 7314150455331
Виробник: BAHCO
Waga: 0.134 kg
Відгуки: 0
Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3917-125-7S-C
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza tnąca diamentowa 125mm, otwór montażowy 22,23mm
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy 125 mm została zaprojektowana do obróbki twardych materiałów budowlanych. Element charakteryzuje się grubością 2 mm oraz standardowym otworem montażowym o średnicy 22,23 mm, co zapewnia kompatybilność z wieloma szlifierkami kątowymi.