Модель: T-SA.3917-115-7S-C
EAN: 7314150455324
Виробник: BAHCO
Waga: 0.114 kg
Відгуки: 0
Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3917-115-7S-C
Опис
Tarcza tnąca diamentowa 115mm, grubość 2mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy 115 mm przeznaczona jest do precyzyjnego cięcia materiałów budowlanych. Parametry techniczne uwzględniają grubość tarczy wynoszącą 2 mm oraz otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co zapewnia kompatybilność z wieloma modelami szlifierek kątowych.