Модель: T-SA.3916-230-10S-UE
EAN: 7314150455317
Виробник: BAHCO
Waga: 0.656 kg
Відгуки: 0
Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-230-10S-UE
Опис
Tarcza diamentowa 230mm do betonu, kamienia i cegły
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy zewnętrznej 230 mm przeznaczona jest do przecinania materiałów budowlanych. Produkt charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 3,5 mm.
Element wyposażony jest w otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co umożliwia jego mocowanie na elektronarzędziach kompatybilnych z tym wymiarem. Konstrukcja spełnia wymogi normy EN 13236.