Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-150-10S-UE
Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-150-10S-UE Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-150-10S-UE
Модель: T-SA.3916-150-10S-UE
EAN: 7314150455294
Виробник: BAHCO
Waga: 0.225 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza tnąca diamentowa 150mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy 150 mm charakteryzuje się grubością 3 mm. Element został zaprojektowany do montażu przy użyciu otworu o średnicy 22,23 mm.