Модель: T-SA.3916-115-10S-UE
EAN: 7314150455270
Виробник: BAHCO
Waga: 0.113 kg
Відгуки: 0
Tarcza tnąca diamentowa BAHCO 3916-115-10S-UE
Опис
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy 115mm
Tarcza tnąca diamentowa o średnicy 115 mm została przeznaczona do obróbki materiałów budowlanych. Produkt charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 2,5 mm, co pozwala na stabilną pracę podczas cięcia betonu, kamienia oraz materiałów ceglanych.
Element wyposażono w otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, umożliwiający osadzenie na standardowych uchwytach elektronarzędzi. Konstrukcja tarczy jest zgodna z wymogami normy EN 13236, co określa parametry użytkowe dla narzędzi diamentowych.