Tarcza tnąca BAHCO 3912-230-T42-ST
Tarcza tnąca BAHCO 3912-230-T42-ST Tarcza tnąca BAHCO 3912-230-T42-ST
Модель: T-SA.3912-230-T42-ST
EAN: 7314150454754
Виробник: BAHCO
Waga: 0.27 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza tnąca do betonu, średnica 230mm, grubość 3,2mm
Tarcza tnąca BAHCO o średnicy 230 mm przeznaczona jest do obróbki materiałów betonowych. Produkt charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 3,2 mm oraz klasą wykonania 4*. Element został przystosowany do montażu na urządzeniach z uchwytem o średnicy gniazda 22,23 mm.