Tarcza tnąca BAHCO 3912-125-T41-IM
Tarcza tnąca BAHCO 3912-125-T41-IM Tarcza tnąca BAHCO 3912-125-T41-IM
Модель: T-SA.3912-125-T41-IM
EAN: 7314150454815
Виробник: BAHCO
Waga: 0.033 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca 125mm, grubość 1mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca o średnicy 125 mm i grubości 1 mm przeznaczona jest do pracy z metalem, stalą oraz stalą nierdzewną. Produkt charakteryzuje się konstrukcją przystosowaną do montażu przy użyciu otworu montażowego o rozmiarze 22,23 mm.