Tarcza tnąca BAHCO 3912-115-T42-ST
Tarcza tnąca BAHCO 3912-115-T42-ST Tarcza tnąca BAHCO 3912-115-T42-ST
Модель: T-SA.3912-115-T42-ST
EAN: 7314150454723
Виробник: BAHCO
Waga: 0.064 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza tnąca do betonu, średnica 115mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca przeznaczona jest do obróbki betonu. Element posiada średnicę zewnętrzną 115 mm oraz grubość tarczy wynoszącą 3,2 mm.
Produkt wyposażony jest w otwór montażowy o rozmiarze 22,23 mm, co umożliwia kompatybilność z typowymi uchwytami urządzeń. Tarcza została wykonana zgodnie z normą EN 12413 i sklasyfikowana jako klasa 4*.