Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T42-M
Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T42-M Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T42-M
Модель: T-SA.3911-230-T42-M
EAN: 7314150454716
Виробник: BAHCO
Waga: 0.293 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca do stali, średnica 230mm, grubość 3,2mm
Tarcza tnąca o średnicy 230 mm oraz grubości 3,2 mm przeznaczona jest do obróbki stali. Element charakteryzuje się klasą wykonania 5* i spełnia wymagania normy EN 12413.
Produkt wyposażony jest w otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co umożliwia współpracę z kompatybilnymi elektronarzędziami. Dane techniczne tarczy są przystosowane do pracy w standardowych warunkach warsztatowych.