Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-IM
Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-IM Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-IM
Модель: T-SA.3911-230-T41-IM
EAN: 7314150454662
Виробник: BAHCO
Waga: 0.256 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca do metalu i stali, średnica 230mm
Tarcza tnąca o średnicy 230 mm i grubości 2,5 mm jest przeznaczona do obróbki metalu, stali oraz stali nierdzewnej. Narzędzie zostało wykonane zgodnie z normą EN 12413, co potwierdza jego parametry techniczne w zakresie bezpieczeństwa użytkowania.
Element montuje się przy użyciu standardowego otworu o rozmiarze 22,23 mm. Konstrukcja tarczy klasyfikowana jest w klasie wykonania 5*, co określa jej charakterystykę użytkową w zadaniach wymagających cięcia materiałów metalowych.