Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-I
Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-I Tarcza tnąca BAHCO 3911-230-T41-I
Модель: T-SA.3911-230-T41-I
EAN: 7314150454648
Виробник: BAHCO
Waga: 0.191 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza tnąca o średnicy 230mm i grubości 1,9mm
Tarcza tnąca o średnicy 230 mm oraz grubości 1,9 mm jest przeznaczona do obróbki metalu, stali oraz stali nierdzewnej. Element posiada otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co umożliwia stabilne osadzenie na wrzecionie elektronarzędzia.