Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T42-M
Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T42-M Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T42-M
Модель: T-SA.3911-180-T42-M
EAN: 7314150454693
Виробник: BAHCO
Waga: 0.188 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca do stali, średnica 180mm, grubość 3,2mm
Tarcza tnąca o średnicy 180 mm została zaprojektowana do obróbki stali. Konstrukcja elementu charakteryzuje się grubością wynoszącą 3,2 mm.
Produkt wyposażony jest w otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co zapewnia kompatybilność z odpowiednimi narzędziami napędowymi. Jakość wykonania oraz parametry tarczy są zgodne z wymogami normy EN 12413.