Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T41-IM
Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T41-IM Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T41-IM
Модель: T-SA.3911-180-T41-IM
EAN: 7314150454655
Виробник: BAHCO
Waga: 0.122 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca 180mm, grubość 2mm, do stali i metalu
Tarcza tnąca o średnicy 180 mm przeznaczona jest do obróbki materiałów takich jak metal, stal oraz stal nierdzewna. Element charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 2 mm.
Produkt wyposażony jest w otwór montażowy o rozmiarze 22,23 mm. Tarcza została wykonana zgodnie z wymogami normy EN 12413.