Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T41-I
Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T41-I Tarcza tnąca BAHCO 3911-180-T41-I
Модель: T-SA.3911-180-T41-I
EAN: 7314150454631
Виробник: BAHCO
Waga: 0.08 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca do metalu i stali, średnica 180mm, 1,6mm
Tarcza tnąca o średnicy 180mm i grubości 1,6mm przeznaczona jest do obróbki metalu, stali oraz stali nierdzewnej. Element charakteryzuje się klasą wykonania 5* i jest zgodny z normą bezpieczeństwa EN 12413.
Otwór montażowy posiada średnicę 22,23mm, co pozwala na stabilne osadzenie osprzętu w elektronarzędziu. Narzędzie zostało zaprojektowane do pracy z zachowaniem parametrów technicznych określonych dla tej klasy materiałów.