Модель: T-SA.3911-150-T42-M
EAN: 7314150454709
Виробник: BAHCO
Waga: 0.106 kg
Відгуки: 0
Tarcza tnąca BAHCO 3911-150-T42-M
Опис
Tarcza tnąca do stali 150mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca BAHCO 3911-150-T42-M o średnicy 150 mm przeznaczona jest do obróbki stali. Element charakteryzuje się grubością wynoszącą 2,5 mm oraz jest wykonany w klasie 5*.
Akcesorium posiada otwór montażowy o rozmiarze 22,23 mm, co zapewnia kompatybilność z odpowiednimi narzędziami napędowymi. Produkt jest zgodny z normą EN 12413.