Tarcza tnąca BAHCO 3911-150-T41-I
Tarcza tnąca BAHCO 3911-150-T41-I Tarcza tnąca BAHCO 3911-150-T41-I
Модель: T-SA.3911-150-T41-I
EAN: 7314150454624
Виробник: BAHCO
Waga: 0.044 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca o średnicy 150mm i grubości 1mm
Tarcza tnąca o średnicy 150 mm i grubości 1 mm przeznaczona jest do prac z metalem, stalą oraz stalą nierdzewną. Produkt wyposażony jest w otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co zapewnia kompatybilność z odpowiednimi narzędziami.