Tarcza tnąca BAHCO 3911-125-T42-M
Tarcza tnąca BAHCO 3911-125-T42-M Tarcza tnąca BAHCO 3911-125-T42-M
Модель: T-SA.3911-125-T42-M
EAN: 7314150454686
Виробник: BAHCO
Waga: 0.077 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca do stali o średnicy 125mm, grubość 2,5mm
Tarcza tnąca o średnicy 125mm przeznaczona jest do obróbki stali. Element charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 2,5mm oraz klasą wykonania 5*.
Produkt wyposażony jest w otwór montażowy o średnicy 22,23mm, co umożliwia współpracę z kompatybilnymi elektronarzędziami. Tarcza spełnia wymagania normy EN 12413.