Tarcza tnąca BAHCO 3911-125-T41-I
Tarcza tnąca BAHCO 3911-125-T41-I Tarcza tnąca BAHCO 3911-125-T41-I
Модель: T-SA.3911-125-T41-I
EAN: 7314150454594
Виробник: BAHCO
Waga: 0.033 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza tnąca do metalu i stali, średnica 125mm, grubość 1mm
Tarcza tnąca o średnicy 125 mm i grubości 1 mm przeznaczona jest do przecinania elementów wykonanych z metalu, stali oraz stali nierdzewnej. Narzędzie zostało wykonane zgodnie z normą EN 12413, co potwierdza wymogi bezpieczeństwa konstrukcji.
Element wyposażony jest w otwór montażowy o rozmiarze 22,23 mm, co umożliwia kompatybilność z wieloma typami elektronarzędzi. Produkt posiada klasę wykonania 5*, co określa jego parametry techniczne w ramach oferty producenta.