Tarcza tnąca BAHCO 3911-115-T41-IM
Tarcza tnąca BAHCO 3911-115-T41-IM Tarcza tnąca BAHCO 3911-115-T41-IM
Модель: T-SA.3911-115-T41-IM
EAN: 7314150454587
Виробник: BAHCO
Waga: 0.041 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza tnąca 115mm, grubość 1,6mm, otwór 22,23mm
Tarcza tnąca BAHCO o średnicy 115 mm i grubości 1,6 mm przeznaczona jest do obróbki metalu, stali oraz stali nierdzewnej. Narzędzie zostało wykonane zgodnie z normą EN 12413, co określa wymagania bezpieczeństwa dla ściernych materiałów tnących.
Konstrukcja tarczy wykorzystuje standardowy otwór montażowy o średnicy 22,23 mm, co umożliwia jej stabilne osadzenie na szlifierkach kątowych. Produkt charakteryzuje się klasą wykonania 5*, wpływającą na parametry pracy podczas przecinania materiałów metalowych.