Tarcza szlifierska BAHCO 3921-150-T27-IM
Tarcza szlifierska BAHCO 3921-150-T27-IM Tarcza szlifierska BAHCO 3921-150-T27-IM
Модель: T-SA.3921-150-T27-IM
EAN: 7314150454778
Виробник: BAHCO
Waga: 0.267 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza szlifierska 150mm, grubość 6,4mm, otwór 22,23mm
Tarcza szlifierska BAHCO przeznaczona jest do obróbki metalu, stali oraz stali nierdzewnej. Narzędzie o średnicy 150 mm charakteryzuje się grubością tarczy wynoszącą 6,4 mm, co zapewnia stabilność podczas eksploatacji.
Element wyposażony jest w otwór montażowy o rozmiarze 22,23 mm, co umożliwia mocowanie na standardowych szlifierkach kątowych. Produkt spełnia wymagania normy bezpieczeństwa EN 12413.