Модель: T-SA.TAH2628G-180
EAN: 7314150307920
Виробник: BAHCO
Waga: 0.222 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO TAH2628G-180
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce uniwersalne BAHCO TAH2628G-180
Szczypce uniwersalne 180mm do pracy na wysokości
Szczypce uniwersalne o długości 180 mm zaprojektowano z myślą o pracy na wysokości. Konstrukcja narzędzia obejmuje hartowane indukcyjnie ostrza oraz żłobkowane powierzchnie chwytające, co zapewnia przyczepność przy pracy z elementami płaskimi i okrągłymi. Wykonanie zgodne z normą DIN ISO 5746 oraz czerniona, zabezpieczona antykorozyjnie powierzchnia zwiększają funkcjonalność szczypiec.
Model wyposażono w ergonomiczną rękojeść typu Ergo oraz demontowalną sprężynę rozwierającą. Narzędzie umożliwia cięcie drutu sprężynowego o maksymalnej średnicy 2 mm. Wymiary użytkowe narzędzia wynoszą odpowiednio: A 180 mm, B 36 mm, C 25 mm, D 11 mm, E 4 mm, F 11 mm oraz G 14 mm.