Модель: T-SA.TAH2628G-160
EAN: 7314150307913
Виробник: BAHCO
Waga: 0.185 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO TAH2628G-160
Опис
Szczypce uniwersalne BAHCO TAH2628G-160
Szczypce uniwersalne 160mm do pracy na wysokości
Uniwersalne szczypce o długości 160 mm przystosowane do pracy na wysokości. Narzędzie wyposażono w rękojeści typu Ergo, które wpływają na komfort użytkowania podczas prac wymagających chwytania przedmiotów płaskich i okrągłych oraz cięcia drutu. Konstrukcja szczypiec jest czerniona i zabezpieczona przed korozją, a ostrza zostały hartowane indukcyjnie, co zapewnia wytrzymałość podczas cięcia drutu sprężynowego o średnicy do 1,8 mm.
Powierzchnie chwytające posiadają żłobkowaną strukturę, która poprawia pewność chwytu obrabianych elementów. Szczypce wyposażono w demontowalną sprężynę rozwierającą, co ułatwia obsługę jedną ręką. Wymiary narzędzia wynoszą: długość szczęk 33 mm, szerokość głowicy 10,5 mm, a grubość końcówki 3,5 mm. Produkt jest zgodny z wymaganiami normy DIN ISO 5746.