Модель: T-SA.TAH2430G-160
EAN: 7314150413942
Виробник: BAHCO
Waga: 0.167 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO TAH2430G-160
Опис
Szczypce BAHCO TAH2430G-160
Szczypce półokrągłe do cięcia, długość 160mm
Szczypce półokrągłe do cięcia o długości 160 mm zostały wykonane ze stali stopowej z wykończeniem powierzchni metodą fosforowania. Narzędzie przeznaczone jest do pracy na wysokości, co zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo podczas wykonywania zadań w warunkach wymagających użycia zabezpieczeń przed upadkiem.
Konstrukcja szczypiec pozwala na cięcie drutu miękkiego o średnicy do 3 mm oraz drutu twardego o średnicy do 1,6 mm. Zastosowana dwukomponentowa rękojeść pozwala na pewny chwyt podczas eksploatacji. Narzędzie jest zgodne z normą DIN ISO 5745.