Модель: T-SA.TAH2101G-160
EAN: 7314150307876
Виробник: BAHCO
Waga: 0.189 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO TAH2101G-160
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce BAHCO TAH2101G-160
Szczypce boczne do cięcia 160mm, zakres cięcia 2mm
Szczypce boczne do cięcia o długości 160 mm przeznaczone są do prac na wysokościach. Narzędzie wyposażone jest w ostrza hartowane indukcyjnie, co zapewnia trwałość krawędzi tnącej. Konstrukcja pozwala na cięcie drutu sprężynowego o średnicy do 2 mm.
Precyzyjne wymiary głowicy wynoszą odpowiednio: 18 mm szerokości (wymiar B oraz G), 21,5 mm wysokości (wymiar C) oraz 10 mm grubości (wymiar D). Wymiary E oraz F wynoszą kolejno 2 mm oraz 1,5 mm, co pozwala na pracę w ograniczonej przestrzeni.