Модель: T-SA.TAH2101G-140
EAN: 7314150307869
Виробник: BAHCO
Waga: 0.2 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO TAH2101G-140
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce boczne BAHCO TAH2101G-140
Szczypce boczne do cięcia 140mm, zakres cięcia do 1,8mm
Szczypce boczne do cięcia o długości 140 mm przeznaczone są do pracy na wysokości. Narzędzie wyposażone zostało w ostrza hartowane indukcyjnie, co zapewnia trwałość krawędzi tnących. Konstrukcja szczypiec obejmuje demontowalną sprężynę rozwierającą oraz powierzchnię zabezpieczoną przed korozją. Narzędzie jest czernione i spełnia wymogi normy DIN ISO 5749.
Rękojeść typu Ergo została zaprojektowana w celu poprawy komfortu podczas pracy. Szczypce umożliwiają cięcie drutu sprężynowego o maksymalnej średnicy 1,8 mm. Wymiary narzędzia wynoszą 140 mm długości całkowitej, przy czym głowica posiada wymiary robocze 16 mm szerokości oraz 19,5 mm długości części tnącej.