Szczypce BAHCO 21HDG-200
Szczypce BAHCO 21HDG-200 Szczypce BAHCO 21HDG-200 Szczypce BAHCO 21HDG-200 Szczypce BAHCO 21HDG-200
Модель: T-SA.21HDG-200
EAN: 7314150345649
Виробник: BAHCO
Waga: 0.279 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO 21HDG-200
Опис
Szczypce boczne BAHCO 21HDG-200
Szczypce boczne do cięcia 200mm, zakres cięcia 3mm
Szczypce boczne do cięcia o długości 200mm zostały wykonane ze stali hartowanej. Konstrukcja typu Heavy Duty zapewnia wzmocnioną budowę, a powierzchnia narzędzia jest czerniona. Zastosowane ostrza charakteryzują się twardością na poziomie ok. 64 HRC.
Narzędzie wyposażono w funkcję włączania i wyłączania sprężyny, co wpływa na obsługę podczas pracy. Zakres cięcia wynosi maksymalnie 3mm w przypadku drutu sprężynowego. Zgodność z normą DIN ISO 5749 potwierdza wykonanie zgodnie z wymogami technicznymi dla tego typu narzędzi.
Precyzyjne wymiary głowicy szczypiec wynoszą: wymiar B 22,4mm, wymiar C 27mm, wymiar D 10mm oraz wymiar E 2,8mm. Ergonomiczna konstrukcja z serii ERGO umożliwia długotrwałe użytkowanie w warunkach warsztatowych i serwisowych.