Szczypce BAHCO 21HDG-160
Szczypce BAHCO 21HDG-160 Szczypce BAHCO 21HDG-160 Szczypce BAHCO 21HDG-160 Szczypce BAHCO 21HDG-160
Модель: T-SA.21HDG-160
EAN: 7314150231355
Виробник: BAHCO
Waga: 0.162 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO 21HDG-160
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce boczne BAHCO 21HDG-160
Szczypce boczne do cięcia 160mm, twardość ostrza 64 HRC
Szczypce boczne do cięcia o długości 160 mm zostały wykonane ze stali hartowanej. Narzędzie posiada czernioną powierzchnię oraz wzmocnioną konstrukcję typu Heavy Duty, co pozwala na cięcie drutu sprężynowego o średnicy do 2,5 mm. Twardość ostrzy wynosi około 64 HRC.
Wyposażenie obejmuje funkcję sprężyny z możliwością włączania i wyłączania. Wymiary robocze głowicy to 23 mm długości części tnącej (C), 18 mm szerokości szczęk (B), 9 mm grubości (D) oraz 2,1 mm (E). Narzędzie jest zgodne z normą DIN ISO 5749.