Szczypce BAHCO 21HDG-140
Szczypce BAHCO 21HDG-140 Szczypce BAHCO 21HDG-140 Szczypce BAHCO 21HDG-140 Szczypce BAHCO 21HDG-140
Модель: T-SA.21HDG-140
EAN: 7314150231331
Виробник: BAHCO
Waga: 0.12 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO 21HDG-140
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce boczne BAHCO 21HDG-140
Szczypce boczne do cięcia 140mm, stal hartowana, 64 HRC
Szczypce boczne do cięcia o długości 140 mm wykonane zostały z hartowanej stali. Konstrukcja narzędzia typu Heavy Duty została wzmocniona, a powierzchnia narzędzia poddana czernieniu, co zwiększa jego odporność. Ostrza charakteryzują się twardością na poziomie około 64 HRC, co pozwala na skuteczne przecinanie drutu sprężynowego o średnicy do 2,2 mm.
Narzędzie wyposażono w funkcję włączania i wyłączania sprężyny, co wpływa na komfort pracy. Zgodność z normą DIN ISO 5749 potwierdza wykonanie szczypiec zgodnie ze standardami technicznymi. Wymiary użytkowe narzędzia wynoszą odpowiednio: B 15,9 mm, C 21 mm, D 8 mm oraz E 2 mm.