Szczypce BAHCO 2101D-180IP
Модель: T-SA.2101D-180IP
EAN: 7314150106448
Виробник: BAHCO
Waga: 0.232 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO 2101D-180IP
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce boczne BAHCO 2101D-180IP
Szczypce boczne do cięcia, długość 180mm, DIN ISO 5749
Szczypce boczne do cięcia o długości 180 mm przeznaczone są do przecinania różnych rodzajów drutu. Narzędzie umożliwia cięcie drutu miękkiego o średnicy do 4 mm, drutu średniej twardości do 2,7 mm oraz drutu sprężynowego o średnicy do 2,3 mm.