Szczypce BAHCO 2101D-160
Szczypce BAHCO 2101D-160 Szczypce BAHCO 2101D-160 Szczypce BAHCO 2101D-160 Szczypce BAHCO 2101D-160
Модель: T-SA.2101D-160
EAN: 7314150106400
Виробник: BAHCO
Waga: 0.18 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO 2101D-160
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce boczne BAHCO 2101D-160
Szczypce boczne do cięcia 160mm, hartowane ostrza
Zakres cięcia dla modelu 160mm obejmuje drut miękki do średnicy 3,8mm, drut średniej twardości do 2,5mm oraz drut sprężynowy o średnicy maksymalnej 2mm. Rękojeści szczypiec zostały pokryte tworzywem PVC, co ułatwia chwyt podczas użytkowania. Długość całkowita narzędzia wynosi 160mm.