Szczypce BAHCO 2101D-140IP
Модель: T-SA.2101D-140IP
EAN: 7314150106325
Виробник: BAHCO
Waga: 0.119 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO 2101D-140IP
Опис
Szczypce boczne BAHCO 2101D-140IP
Szczypce boczne do cięcia 140mm, stalowe, zgodne z DIN ISO 5749
Szczypce boczne do cięcia o długości 140 mm wykonane zostały ze stali. Narzędzie posiada ostrza hartowane indukcyjnie oraz wykończenie powierzchni typu czernionego, co wpływa na jego charakterystykę techniczną podczas eksploatacji. Rękojeści zostały pokryte tworzywem PVC, co zapewnia odpowiedni uchwyt.
Konstrukcja narzędzia umożliwia cięcie drutu miękkiego o średnicy do 3,7 mm, drutu średniej twardości do 2 mm oraz drutu sprężynowego o maksymalnej średnicy 1,8 mm. Produkt spełnia wymagania normy DIN ISO 5749.