Szczypce BAHCO 2101D-140
Szczypce BAHCO 2101D-140 Szczypce BAHCO 2101D-140 Szczypce BAHCO 2101D-140 Szczypce BAHCO 2101D-140
Модель: T-SA.2101D-140
EAN: 7314150106394
Виробник: BAHCO
Waga: 0.12 kg
Відгуки: 0
Szczypce BAHCO 2101D-140
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Szczypce boczne BAHCO 2101D-140
Szczypce boczne do cięcia 140mm, stalowe, zgodne z DIN ISO 5749
Szczypce boczne do cięcia o długości 140 mm zostały wykonane ze stali. Konstrukcja narzędzia obejmuje ostrza hartowane indukcyjnie, które zapewniają skuteczność cięcia. Całość poddano procesowi czernienia, co wpływa na wykończenie powierzchni narzędzia.
Zakres cięcia dla tego modelu wynosi maksymalnie 3,7 mm w przypadku drutu miękkiego, 2 mm dla drutu średniej twardości oraz 1,8 mm dla drutu sprężynowego. Szczypce są zgodne z normą DIN ISO 5749.