Модель: T-SA.B705.1/4.125
EAN: 7314150281978
Виробник: BAHCO
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Rękojeść wkrętakowa BAHCO B705.1/4.125
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Rękojeść wkrętakowa HEX 1/4", długość ostrza 125mm
Długość ostrza wynosi 125mm, przy całkowitej długości narzędzia osiągającej 230mm. Rozmiar gniazda uchwytu wynosi 6,3mm.